Widzów: 4 000

Fotorelacja:   Zdjęć: 24     autor: Cob

Po meczu:
Sędzia gorąco żegnany przez kibiców opuszcza boisko w towarzystwie ochroniarzy.
90' Koniec meczu! Sędzia nie pomógł słabo grającej Nielbie i to Pogoń wygrała to spotkanie.
90' Radosław Biliński zmienia Mikołaja Lebedyńskiego.
90' Klawiński fauluje wychodzącego na czystą pozycję Daniela Wólkiewicza. Tylko żółty kartonik dla piłkarza gości.
90' Obrońca Nielby podaje do bramkarza, który łapie piłkę w ręce. Sędzia tego nie zauważył.
90' Sędzia dolicza 5 minut. Chyba trochę za dużo...
89' Żółty kartonik dla Mateusza Witomskiego za faul na Adrianie Sobczyńskim.
87' Rajd Lebedyńskiego. Mimo obrońcy na plecach zdołał uderzyć w długi róg. Niestety trochę niecelnie.
86' Gorąca końcówka spotkania. Na szczęście dwubramkowa przewaga Pogoni pozwala być spokojnym o zakończenie tego meczu. Oby sędzia nie sprawił nam przykrej niespodzianki, do czego jest zdolny.
85' Dziękujemy za grę Ferdinandowi Chi Fonowi. W jego miejsce wchodzi Daniel Wólkiewicz.
82' Na boisku leży Marcin Nowak. Gry nie przerywają piłkarze gości. Robi to dopiero sędzia odgwizdując spalonego.
78' Kontra Nielby. Uderza Maxwell Kalu, ale trafia w boczną siatkę.
77' Lebedyński przebiegł połowę boiska, mimo czterech obronców na karku wypuścił przed siebie piłkę. Dopadł do niej bramkarz Nielby, ale... wypuścił ją z rąk. Lebedyński znalazł się przed pustą bramką, ale nie zdołał dobiec do piłki.
72' Sędziowanie na fatalnym poziomie. Za domniemany faul na Tomaszu Mikołajczaku żółty kartonik obejrzał Marcin Dymek.
69' Rezerwowi Nielby zaatakowali w tunelu opuszczającego boisko Marcina Woźniaka.
67' Plac gry opuszcza Maciej Ropiejko, w jego miejsce wchodzi Piotr Koman.
65' Do wykonania jedenastki podszedł Maciej Klawiński, ale górą był Damian Wójcik, który wybronił rzut karny !!!
64' Strzał w mur, dobitka mocno niecelna, ale sędzie pokazuje żółtą kartka dla Woźniaka. Za co? Niewiadomo, ale mamy rzut karny. Po chwili sędzie pokazuje drugi żółty kartonik Woźniakowi za komentowanie jego decyzji i w konsekwencji wyklucza go z gry.
63' Niezrozumiałe decyzje sędziego. Żółty kartonik dla Damiana Wójcika za zbyt długie przetrzymywanie piłki i rzut wolny pośredni z obrębu pola karnego.
62' Tomasz Jarzembowski opuszcza boisko. Wchodzi Krzysztof Gryszczyński.
59' Lebedyński wywalczył piłkę tuż przed polem karnym. Odegrał do Ropiejki, ten do Tomasza Rydzaka. Piłka odbija się od nogi pomocnika Pogoni i zmierza do bramki Nielby. Niestety leciała zbyt wolno i bramkarz zdołał ją złapać.
58' Kąśliwie dośrodkowanie Chi Fona, głową na długi róg przedłuża Ropiejko, ale piłka minęła słupek bramki gości.
57' Żółta kartka Wojciecha Gąsiorowskiego.
55' Chi Fon z 25 metrów uderza na bramkę Nielby. Wosicki łapie piłkę.
53' Z boku boiska faulowany piłkarz Pogoni.
50' Parzy celnie, ale prosto w bramkarza.
49' Na skraju pola karnego faulowany Marcin Woźniak. Kartki nie ma, jest tylko wolny.
48' GOL !!! Skrzypek zagrał w pole karne, Lebedyński przyjął i uderzył z woleja. Piłka poszybowała prosto w okienko bramki Nielby.
47' Obrońca Pogoni wrócił na boisko.
46' Urazu nabawił się Marcin Nowak.
46' Rozpoczyna się druga połowa. Bez zmian w składach.
45' Ferdzi na dobrej pozycji, próbował podać do niego Lebedyński, jednak najpierw piłkę zablokował gracz Nileby. Drugie podanie było zbyt mocno.
45' Kolejny korner dla Pogoni. Niestety nieudany.
44' Sędzia dolicza jedną minutę.
43' Sędzia reaguje na rozpaczliwie krzyczących piłkarzy Nielby, który przewracają się gdy zawodnik Pogoni zaledwie przemknie obok nich.
42' Dośrodkowanie Chi Fona. Blisko zdobycia bramki był Lebedyński. Zabrakło centymetrów i skończyło się zaledwie na rzucie karnym.
41' Rzut z autu na wysokości pola karnego Nielby. Bez strzału na bramkę Wosickiego.
40' Odważne wyjście Wójcika zakończyło groźną akcję Nielby.
39' Wolny z kapelusza 22,98 metra od bramki Damiana Wójcika. Uderzał Patryk Halaburda. Golkiper Pogoni spokojnie złapał piłkę.
38' Piękne uderzenie Lebedyńskiego, minimalny rykoszet uchronił gości od straty bramki.
34' Dośrodkowanie Chi Fona na głowę Macieja Ropiejki. Było gorąco, ale piłka po główce napastnika Pogoni mineła bramkę Jacka Wosickiego.
31' Ferdinand Chi Fon wywalczył rzut rożny. Ponownie wykonuje go Tomasz Parzy. Po chwili zamieszania kapitan Pogoni uderza z dystansu, ale trafia w piłkarza Nielby.
29' Rzut rożny dla gości. Defensywa Pogoni bez zarzutu.
26' GOL !!! Tomasz Parzy wykonuje rzut rożny. W polu karnym do piłki dopadł Lebedyński, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Futbolówka odbiła się jeszcze od nogi bramkarza, ale nawet to nie uratowało Nielby przed stratą bramki.
25' Spokojne tempo meczu tylko czasem przerywają kontry wyprowadzane przez oba zespoły.
20' Rzut rożny dla gości, kontra Pogoni, ale niestety Marcin Woźniak po przebiegnięciu prawie połowy boiska traci piłkę.
19' Znów strzelał popularny "Miki". Niestety znów niecelnie.
13' W polu karnym przewracany był Maciej Ropiejko. Dlaczego nie ma karnego? To wie tylko sędzia.
11' Korner dla Nielby.
8' Piłkę po kolejnym kornerze wybili obrońcy Nielby.
7' Ropiejko uderza z półobrotu. Było blisko, ale mamy kolejny rzut rożny.
6' Dominacja Pogoni.Mamy rzut rożny.
5' Wolny dla Pogoni tuz zza narożnika pola karnego. Parzy dośrodkowuje za wysoko.
4' Wolny dla Pogoni, piłka trafia do Lebedyńskiego. Młody napastnik uderzył minimalnie obok bramki.
3' Kontra Nielby - również nieudana.
2' Pogoń na połowie rywali. Starania skonstruowania akcji ofensywnej zakończyły się niepowodzeniem.
1' Goście na żółto-czarno, Pogoń wyjątkowo na biało. Zaczynają gospodarze.
Już tylko pół godziny do rozpoczęcia spotkania. Piłkarze Pogoni rozgrzewają się na murawie, a kibice powoli zapełniają puste jeszcze trybuny.