Fotorelacja:   Zdjęć: 28     autor: Cob

Minutówka:

Po meczu:
Koniec meczu. Remis... tylko i aż.
90' Żółta kartka dla Nowaka.
90' Doliczony czas gry. Rzut rożny dla Pogoni. Zmarnowany.
90' Sędzia dolicza pięć minut.
87' Bartosz Szepeta zmienia Bartosza Piwowara.
85' Konrad Kątny wchodzi na boisko. Opuszcza je Paweł Kowal.
84' Kosakowski chciał zaskoczyć bramkarza Ślęzy. Prawie się udało - mamy tylko róg.
83' Kamil Pyzłowski zmienia Sebastiana Lewandowskiego.
79' Piłkarze Ślęzy jak na wakacjach. Już dwójka z nich opala się leżąc na murawie.
77' Drugi z rzędu rożny dla Pogoni. Było blisko...
76' Wzmaga się doping na szczecińskim stadionie. Wiatru w żagle nabrali także Portowcy.
75' Zza pola karnego uderza Piotr Koman. Piłka leci prosto w okienko bramki Ślęzy. Pogoń doprowadza do remisu.
74' Radosław Biliński zmienia Michała Szczyrba.
72' Lewandowski ukarany żółta kartką za faul w środku pola.
71' Rejmer przewraca się w polu karnym Pogoni i domaga się karnego. Skoro go nie ma, powinna być żółta kartka za symulowanie. Powinna, ale nie ma.
68' Sebastian Lewandowski - jeszcze przed chwilą zwijał się z bólu i opuszczał boisko na noszach, a teraz biega niczym sprinter.
63' Przed polem karnym faulowanym faulowany Ropiejko. Faulu nie ma, a kibice wyrażają swoją opinię o polskich sędziach.
60' Błąd bramkarza, który wybija piłkę przed siebie. Dopada do niej Ropiejko i pewnie zdobywa bramkę. Nie wiadomo w jaki sposób sędzia dopatrzył się spalonego. Druga nie uznana bramka Pogoni.
59' Pierwszy kontakt z piłką i pierwszy strzał na bramkę Kosakowskiego.
57' Zmęczonego Mikołaja Lebedyńskiego zmienia Filip Kosakowski.
57' Sam na sam z Wójcikiem znalazł się Kowal, ale bramkarz Pogoni z pomocą obrońcy przejmuje piłkę.
56' Woźniak tuż nad poprzeczką.
53' Petasz z wolnego i mamy rzut rożny. Po chwili drugi. Bez komentarza.
51' Damian Wójcik pewnie broni strzał z rzutu wolnego.
50' Żółta kartka dla Marcina Woźniaka.
46' Daniel Wólkiewicz zmienia Tomasza Rydzaka.
45' Sędzia dolicza jedną minutę.
44' Ropiejko i Jędrysiak biegną do piłki. Pierwszy był bramkarz gości.
42' Wolny dla Pogoni. Petasz pod bramkę, tam obrońcy wybijali na róg.
38' Wzmaga się doping szczecińskiej publiczności. Decyzje sędziego irytujące.
37' Kolejny róg. Głośny doping kibiców, atomowe uderzenie z dystansu Rydzaka, ręka piłkarza Ślęzy i ... nic.
35' Gol dla Pogoni... nieuznany. Szał radości... przerwany.
Po rzucie rożnym w zamieszaniu na bramkę uderzał Piotr Koman. Piłka zatrzepotała w siatce, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. Raczej nie służnie.
34' Gra toczy się na połowie rywali. Portowcy często szukają piłki w polu karnym Ślęzy, ale bramek brakuje.
32' Rzut rożny dla Dumy Pomorza. Z dystansu uderzał Woźniak. Niestety nieco przestrzelił.
30' Lebedyński... podaje do bramkarza rywali.
28' W pojedynku biegowym Lebedyński nie zdołał wyprzedzić Brusiły.
26' Ślęza zdobyła bramkę i przeszła do zmasowanej obrony własnej bramki. Na szczęście jednobramkowe prowadzenie bywa bardzo kruche.
23' Bardzo aktywny jest Paweł Skrzypek... pod bramką rywali.
22' Strzał Rydzaka, rykoszet, dobitka Szczyrby... za poprzeczką.
20' Pogoń wyraźnie przeważała. Wrocławianie przeprowadzili jedną akcję, wypracowali jedną okazję, którą wykorzystali w 100%.
Portowcy muszą odrabiać straty.
17' Pierwszy rzut rożny dla Ślęzy i ... Zbigniew Wójcik pokonuje Damiana Wójcika. Bramkarz Pogoni obronił pierwsze uderzenie, ale przy dobitce obrońcy był już bezradny.
15' Rajd Woźniaka lewą stroną. Wejście w pole karne i strzał... bramkarz instynktownie na róg.
14' Ropiejko minimalnie obok słupka.
13' Lebedyński przewrotką uderzał na bramkę Wrocławian. Minimalnie ponad poprzeczką.
12' W pole karne dośrodkowywał Skrzypek. Rykoszet i mamy róg. Wybijają obrońcy.
9' Odważne wyjście Wójcika zażegnuje niebezpieczeństwo jeszcze przed polem karnym.
7' Szczyrba strzela na bramkę Ślęzy. Za słabo.
5' Moment spokojniejszej gry w środku pola.
4' Strzał z dystansu, Jędrasiak wybija na róg. Po dośrodkowaniu wydawało się, że piłka przekroczyła linię bramkową, jednak zdaniem sędziego obrońca wybił piłkę w prawidłowy sposób.
3' Rydzak przejął piłkę na połowie rywali. Akcja ofensywna niestety nieudana.
2' Początek meczu i już gorąco pod bramką gości. Skończyło się tylko na rzucie rożnym.
1' Rozpoczynają piłkarze gości. W roli kapitana zadebiutował Marcin Nowak.