Widzów: 13 000

Fotorelacja:   Zdjęć: 74     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 44     autor: Cob

Minutówka:

90' Koniec meczu!!!!!!!!!!! GRAMY W FINALE.
90' Nikt nie siedzi - jeszcze minuta.
90' Piękna tęcza nad stadionem Pogoni - to radość nieba z awansu Pogoni,
90' Petasz z dystansu... mocno przestrzelił.
90' Bramka dla Pogoni wisi w powietrzu!!! Przed szansą Lebedyński. Mamy korner.
90' Zawadzki zmienia Bojarskiego.
90' Faul na Bojarskim na połowie rywali.

Wyszło słońce!!!
89' Gorąco pod bramką gości.
Sędzia dolicza aż 4 minuty.
88' Lebedyński przy piłce w polu karnym - za dużo obrońców by młody napastnik zdołał oddać strzał.
87' Za Nykiela wchodzi Piech.
86' Wolny dla Ruchu tuż przed polem karnym. Inna sprawa, że faulu nie było.
85' Robert Mandrysz opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Tomasz Parzy.
83' Żółty kartonik dla Nykiela.
82' Bojarski sam na sam... sędzia przerywa grę.
80' Gorąco pod bramką Ruchu. Rożny dla Pogoni.
78' Petasz zza pola karnego... tuż obok bramki!!!
77' Korner... tym razem dla Pogoni. Drugi w całym spotkaniu.
76' Żółta kartka dla Grzyba, który powalił na ziemię Lebedyńskiego.
75' Milimetry dzieliły Mysiaka od wpisanie się na listę strzelców !!!
73' Sadlok zza pola karnego strzela wysoko nad poprzeczką.
72' i 12 korner.
72' 11 korner dla Ruchu.
71' Puszczają nerwy piłkarzom obu drużyn. Kartki dla Piertuszki i Sadloka.
70' Petasz uderza, ale bardzo niecelnie.
69' Żółta kartka dla Janoszki i rzut wolny dla Pogoni.
68' Lebedyński faulowany w polu karnym!!! Gdzie jest karny?
63' Coraz śmielsze ataki Pogoni - tym razem sędzia nie widzi faulu na Lebedyńskim.
Kontra gości, groźnie pod bramką Janukiewicza, który ucierpiał w tej interwencji. Masażyści udzielają pomocy bramkarzowi Pogoni, kibice skandują jego nazwisko, a Janukiewicz... wstaje i walczy dalej.
60' Pogoń na połowie rywali - niestety bez strzału na bramkę.
59' Przebudzenie Pogoni! Zablokowany strzał Petasza, następnie wrzutka Lebedyńskiego.
57' Żółta kartka dla piłkarza Ruchu i rzut wolny z ponad 20 metrów dla Pogoni. Rogalski prosto w mur.
Kontra gości: uderzenie Zająca i pewna obrona Janukiewicza.
56' Żółta kartka dla Roberta Mandrysza.
55' Jedna z nieliczny groźnych akcji Pogoni. Bojarski wzdłuż linii końcowej... niestety nikt nie zamykał akcji.
Chwilę później znów byłoby gorąco pod bramką Ruchu, gdyby nie kiks Rogalskiego.
54' Zdaniem arbitra Lebedyński nieczysto walczy o piłkę.
53' Rzut rożny numer 10.
53' Korner numer 9.
53' Wybicie Mysiaka i 8 rzut rożny.
52' Po murze piłka wychodzi na kolejny już korner.
51' Nowak fauluje przy linii bocznej boiska.
50' Bardzo asekuracyjnie gra defensywa Pogoni - kolejny korner.
50' Na spalonym piłkarze Ruchu.
49' Dośrodkowanie Petasza z rzut wolnego. Do piłki skakali Lebedyński i Perdijic - jeden ten drugi pewnie złapał piłkę.
48' Próba strzału Lebedyńskiego w długi róg bramki Perdijicia. Niestety nieudana.
47' Kontra Pogoni - Lebedyński niestety nie zdołał dobiec na odległość pozwalającą na strzał na bramkę.
46' Nowak głową na róg.
46' Rozpoczęła się druga połowa.
46' Michał Pulkowski opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Marcin Zając.
45' Do przerwy bez bramek.
45' Sędzia dolicza jedną minutę.
42' Radosław Janukiewicz bohaterem pierwszej połowy.
41' Faul na Bojarskim - sędzia nie widzi przewinienia. Jednak chwilę później widzi przewinienie zawodnika Pogoni.
40' Kolejna piękna interwencja Janukiewicza.
39' Kolejny rzut rożny dla gości.
36' Kolejny korner dla Ruchu. Pogoń nadal głównie w defensywie.
34' Próba wrzutki w pole karne - Bojarski nie zdołał przyjąć piłki.
32' Mandrysz zagrywa do Mysiaka - niestety zbyt mocno i piłka przekracza linię końcową.
31' Pierwszy korner dla Pogoni.
28' Jeden z kibiców potrzebuje pomocy medycznej. Odpowiednie służby bardzo długo docierają do odpowiedniego sektora.
26' Wolny dla Ruchu - zamieszanie pod bramką, ale na szczęście bez strzału.
25' Pogoń czasem wyłuska piłkę, ale żeby wyjść z własnej połowy - to jeszcze nie wychodzi.
23' Uderzenie ładne, kozłujące przed bramką, ale... obok bramki gości.
22' Rzut wolny dla Pogoni niecałe 30 metrów od bramki Ruchu.
21' Jakby coraz śmielej grała defensywa Pogoni odsuwając rywali od bramki.
20' Walczysz Pogoń, walczysz!!! - słychać z trybun.
19' Pogoń nadal zamknięta we własnej połowie.
18' Nowak gra dalej.
18' Korner dla gości. Głową wybija Nowak. Niestety tą interwencją nabawił się urazu.
17' Petasz znów wybiega w pole karne, jednak kończy swój rajd na daleko od bramki gości.
16' Tym razem aut na wysokości pola karnego dla Ruchu.
15' Pierwszy raz Portowcy przedostali się pod bramkę Ruchu. Skończyło się zaledwie na aucie.
14' Faul na wychodzącym z własnej połowy Piotrze Petaszu.
14' Na trybunach kibice Pogoni skandują nazwisko bramkarza Portowej jedenastki.
13' Kontuzjowanego Klatta zmienia Mikołaj Lebedyński.
12' Faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaantastyczna interwencja Janukiewicza. Burza braw na stadionie.
11' Tymczasem pierwsza meksykańska fala przepłynęła przez pełne trybuny szczecińskiego stadionu.
10' Będzie zmiana. Marcin Klatt z pomocą masażystów opuszcza boisko. Pogoń traci napastnika na samym początku spotkania. Póki co gramy w osłabieniu.
9' Na połowie leży nasz dzisiejszy jubilat - Marcin Klatt.
8' Rogalski wyłuskał piłkę, zagrał do Bojarskiego. Ten niestety jeszcze na połowie Pogoni stracił futbolówkę.
7' Gra przenosi się w środek pola.
6' Mamy pierwszy korner dla gości.
5' Pierwsze minuty spotkania Pogoń broni się we własnej połowie.
1' Rozpoczęli piłkarze Pogoni.
Przed meczem:
Stadion powoli wypełnia się kibicami Portowej jedenastki. Już za kilka minut początek jednego z ważniejszych spotkań ostatnimi czasy.

Dziś Pogoń zagra na biało, goście zaś wybiegną na boisko w niebieskich strojach.

Napastnik Pogoni Marcin Klatt obchodzi dziś urodziny. Oby sprawił sobie na nie prezent w postaci strzelonej bramki.