Sędziował: Michał Zając (Ślaski ZPN)
Widzów: 3 000

Fotorelacja:   Zdjęć: 32     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 38     autor: Arat

90' Koniec meczu. Sędzia zabrał Pogoni 3 punkty...
90' Dużo zamieszania pod bramką, ale bez strzału.
90' Rzut wolny dla Pogoni. Dośrodkowanie Matuszczyka i... róg.
90' Sędzia dolicza 4 minuty.
89' Dośrodkowania Matuszczyka, głową uderza Dymkowski, ale Kozioł Łapie piłkę.
88' Próbował Ława... obok bramki...
87' Przy piłce Kamil Majkowski - zamiast zagrożenia pod bramką Sandecji - strata piłki.
86' Piotr Dziuba zmienia Marcin Klatt.
85' W polu karnym faulowany Bartosz Ława... bez konsekwencji.
78' Za Adama Frączczaka wchodzi Kamil Majkowski.
77' Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Dariusza Gawęckiego za dyskusję z sędzią.
75' Gol dla Sandecji, którego nie było!!! Po dośrodkowaniu w pole karne głową uderzał Dariusz Gawęcki. Piłka odbiła się od słupka, następnie skozłowała przed linią bramkową wybił ją Łukasz Matuszczyk i piłka odbiła się od poprzeczki. Sędzia uznał bramkę, choć powtórki telewizyjne wyraźnie pokazały, że piłka nawet nie dotknęła linii bramkowej, więc nie miała szans jej przekroczyć. Czemu nie widział tego sędzia liniowy? Bo sygnalizował już bramkę, gdy piłka odbiła się od słupka.
75' Zmiana w Sandecji: Wojciech Trochim zmienia Petara Borovicianina.
74' Żółta kartka dla Mikołaja Lebedyńskiego.
74' Kolejna zmiana w drużynie gości. Za Rafała Berlińskiego wszedł Pavel Eisman.
73' Wolny dla Sandecji - dośrodkowanie Borovicianina prosto w zawodnika Pogoni.
70' Frączak próbował strzału w bliższy róg bramki Marka Kozioła - ładne, płaskie uderzenie minęło jednak słupek.
69' Prawą stroną w kierunku bramki Sandecji mknął Adam Frączczak - nieprzepisowo zatrzymał go Dariusz Gawędzki za co obejrzał żółty kartonik.
67' Daniel Wólkiewicz opuszcza boisko - w jego miejsce wchodzi Mikołaj Lebedyński.
64' Blisko zdobycia gola był Marcin Klatt... niespodziewanie otrzymał piłkę w środku pola karnego, ale niestety nie zdołał wykorzystać tego prezentu...
63' Z dystansu Rogalski - mocno i niestety niecelnie.
60' Rzut wolny dla Sandecji, dośrodkowanie i... pewna interwencja Bartosza Fabiniaka.
57' GOL !!! Rzut wolny dla Pogoni. Dośrodkowuje Łukasz Matuszczyk - do piłki w polu karnym skakał Adam Frączak i Marcin Woźniak... lepszy okazał się zawodnik Pogoni, który strzałem głową pokonał bramkarza Sandecji!
56' Daniel Wólkiewicz uderza z dystansu... był to strzał na bramkę, ale... piłka po tym uderzeniu wyszła na aut.
52' Rzut wolny z boku boiska - dośrodkowywał Łukasz Matuszczyk, ale trafił prosto w defensora z Nowego Sącza.
47' Rzut z autu na wysokości pola karnego Sandecji - bez zagrożenia bramki gości. Po chwili akcja lewą stroną Piotra Petasza, który posłał piłkę w pole karne do Adama Frączczaka, jednak próbę strzału ubiegli obrońcy gości.
46' Zmiana w drużynie Sandecji: Vladimir Kukol zmienia Macieja Kowalczyka.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Rzut wolny dla Sandecji. Strzał Dariusz Gawęcki, ale Bartosz Fabiniak pewnie obronił to uderzenie.
45' Sędzia dolicza jedną minutę.
40' Żółta kartka dla Dariusza Zawadzkiego za faul na Macieju Kowalczyku.
38' Kontra Sandecji - dwa podania i przed wyśmienitą okazją stanął Marcin Chmiest... na szczęście na posterunku był Bartosz Fabiniak, który obronił strzał zawodnika z Nowego Sącza.
36' Kolejny rzut wolny - niemal w tym samym miejscu... Tym razem uderza Łukasz Matuszczyk, najwyżej skoczył Marcin Dymkowski... i tylko poprzeczka ochroniła Sandecję przed stratą bramki.
35' Rzut wolny z lewej strony boiska. Uderzał Maksymilian Rogalski, ale mocno przestrzelił.
32' Rzut rożny dla Sandecji - głową po zagraniu Petara Borovicianina uderzał Jan Frohlich... na szczęście obok słupka.
30' Żółta kartka dla Rafała Berlińskiego. Piotrek Petasz ładnie podał do Adama Frączczaka, którego przed samym polem karnym powala zawodnik Sandecji. Rzut wolny wykonywał Dariusz Zawadzki, ale trafił w mur.
27' Adam Frączczak przed dobrą okazją strzelecką... niestety nie wykorzystał dobrej piłki zagranej do niego w środek pola karnego.
25' Przez dłuższą chwilkę obrońców Sandecji czarował Piotrek Petasz... niestety nie zdecydował się na strzał i stracił piłkę.
24' Kibice Pogoni pozdrawiają trenera Sandecji - Mariusza Kurasa.
22' Łukasz Matuszczyk w pole karne, tam głową uderzał Krzysztof Hrymowicz, ale broni Marek Kozioł.
21' Z wolnego silnie uderzał Piotrek Petasz, ale trafił wprost w nabiegającego piłkarza Sandecji.
19' Pomocy medycznej potrzebował Arkadiusz Aleksander.
17' Z dystansu uderzał Marcin Dymkowski... mocno przestrzelił.
16' Kolejny rzut wolny dla Pogoni - znów Łukasz Matuszczyk, ale tym razem Marek Kozioł piąstkuje piłkę.
14' Dariusz Gawęcki fauluje Marcina Klatta - rzut wolny dla Pogoni... miękko w pole karne zagrywa Łukasz Matuszczyk, ale piłka trafia na głowę zawodnika z Nowego Sącza.
12' Kontra Pogoni - Bartosz Ława mknie lewą stroną, próba prostopadłego zagrania do Piotrka Petasza nieudana.
9' Tym razem ręką w polu karnym zagrywa zawodnik Sandecji, ale sędzia nie widzi tego przewinienia.
8' Piotr Petasz ładnym podaniem między obrońców uruchamia Daniela Wólkiewicza, który przejął piłkę, obrócił się i odegrał do Petasza - ten uderzył, ale lekko i niegroźnie.
7' Ręką pomaga sobie w polu karnym Marcin Klatt.
5' Dośrodkowanie Daniela Wólkiewicza z prawej strony boiska - do piłki nabiegał Marcin Klatt, ale ubiegł go jeden z obrońców Sandecji.
4' W środku pola faulowany Maricn Klatt.
1' Rozpoczęli piłkarze Sandecji.
Piękne wiosenne popołudnie ściągnęło tłumy kibiców żądnych piłkarskich emocji w wykonaniu Portowej jedenastki. Szkoda, że te tłumy wybrały jednak ciepłą kanapę i relację w TVP Sport, bowiem na trybunach stadionu im. Floriana Krygiera pustki.

Przed rozpoczęciem spotkania piłkarze i kibice minutą ciszy uczcili pamięć mistrza Floriana Krygiera w piątą rocznicę śmierci jednego z założycieli szczecińskiej Pogoni.