Sędziował: Paweł Raczkowski
Widzów: 4 800

Fotorelacja:   Zdjęć: 54     autor: Arat

90' Koniec meczu!
90' W polu karnym Pogoni faulowany Radek Janukiewicz.
90' Ostatni korner - w polu karnym Pogoni znalazł się także bramkarz Górnika, ale nie pomogło to w zagrożeniu bramce Janukiewicza.
90' Sędzia dolicza aż 5 minut.
89' Wzmaga się doping. Minuta do końca.
83' Przemysław Pietruszka zmienił Mateusza Lewandowskiego.
78' Poprzeczka ratuje Portowców przed stratą bramki.
77' Żółta kartka dla Wojciecha Golli, za to, że faulowany był przez zawodnika gości. Sędzia totalnie się pogubił.
75' Zmiana także w drużynie Pogoni. Radosław Wiśniewski zmienia Ediego Andradinę.
75' Grzegorz Bonin wchodzi za Michała Bembena.
72' Lewandowski do Ediego, ten posłał piłkę w kierunku bramki, ale Skorupski zdołał wybić na róg.
71' W ten wietrzny dzień także z boiska zaczyna wiać nudą.
68' Celne uderzenie z dystansu Górnika.
67' Żółta kartka dla Emila Nolla.
65' Wyrównało się nam spotkanie.
61' Zmiana także w drużynie Pogoni. Brawa żegnają lekko kuśtykającego Tomasza Chałasa, w którego miejsce pojawia się Donlad Djousse.
60' Zmiennik Górnika o mało co nie wpisał się na listę strzelców, ale dobrą interwencją popisał się Janukiewicz.
59' Podwójna zmiana w drużynie gości.
Boisko opuścił Tomasza Zahorski, a w jego miejsce wszedł Mateusz Zahara. Zszedł także Ireneusz Jeleń, a w jego miejsce pojawił się Nakoulma.
57' Kibice na Młynie przypomnieli o zbliżającej się 20 rocznicy śmierci Andrzeja Kujawy.
54' Golla ładnie do Chałasa, a ten próbował pokonać bramkarza gości.
51' Żółta kartka dla Przybylskiego.
50' Arbiter tego spotkania trochę się pogubił - nie zauważył zagrania ręką, po którym padł groźny strzał na bramkę Pogoni. Mocno zbulwersowało to także Dariusza Wdowczyka.
48' Celny strzał Jelenia z rzutu wolnego, ale Radek sparował na rzut rożny.
46' Rozpoczęła się druga połowa.
45' Koniec pierwszej połowy.
42' Piękne dośrodkowanie Frączczaka, w polu karnym głową uderzał Chałas i zabrakło niewiele by wpakować piłkę do bramki.
40' Niebezpiecznie pod bramką Pogoni, ale Górnikom na szczęście zabrakło celności.
36' Strzał Chałasa! Ładny wolej, ale ponad bramką gości.
36' Kolejny korner dla Pogoni.
35' Żołta kartka dla Shevelyukhina za faul na Akahoshim.
34' Górnik zrobił trochę zamieszania pod bramką Pogoni.
28' Błąd defensywy Pogoni, po której w sytuacji sam na sam znalazł się Ireneusz Jeleń. Na szczęście dobrze interweniował Radek Janukiewicz.
24' Edi spróbował strzału z dystansu.
22' ... i kolejna szansa Pogoni. Dużo pracy ma dziś golkiper z Zabrza.
21' Gromkie brawa dla Chałasa za kolejną sytuację. Napastnik Pogoni w sytuacji sam na sam trafił jednak w bramkarza.
20' Dośrodkowanie Ediego... blisko był Chałas, ale zamiast piłki, do bramki wpadł sam napastnik Pogoni.
17' Po dłuższej dominacji Pogoni, do głosu doszli gości, którzy rozegrali swój pierwszy rzut rożny.
15' Groźnie z dystansu uderzał Frączczak, ale piłka minęła słupek bramki Górnika.
10' Dośrodkowanie w pole karne, tam nogę przykłada Emil Noll... piłka odbija się jednak od porzeczki, a następnie w polu karnym rykoszetem odbija się od Michała Bembena i wpada do bramki.
9' Seria dwóch rożnych dla Pogoni i... GOOL!!!
8' Dzisiejsze spotkanie z trybun ogląda Kamil Grosicki.
3' Zamieszanie pod bramką, ale ostatecznie grę wznawia Skorupski.
3' ... i drugi.
2' Dośrodkowanie Fraczczaka i pierwszy korner dla Pogoni.