Sędziował: Sebastian Jarzębak
Widzów: 7 500

Fotorelacja:   Zdjęć: 48     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 38     autor: Cob

90' Koniec meczu. Słabego meczu.
90' Chwilę później Mustafa był popychany przez zawodnika gości, ale sędzia nie zareagował.
90' Żółta kartka dla Mustafy.
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
87' Ostatnia dziś zmiana: Arkadiusz Woźniak zmienia Arkadiusza Piecha.
85' Huknął Robak, ale obok bramki.
84' Urazu nabawił się Rymaniak - biegnącym do niego masażystom rozsypały się worki z lodem.
81' Bardzo gorąco pod bramką Pogoni - zabrakło niewiele, a mielibyśmy 1:2.
80' Na nic głośny doping kibiców - Portowcy nie grają dobrze.
76' Druga zmiana w drużynie gości - Davida Abwo zmienia Miłosz Przybecki.
72' Ostatnia zmiana w Pogoni. Mustafa Ouedraogo zmienia Takuję Murayamę.
68' Akcja Japończyków, po której Murayamie zdecydowanie nie wyszedł strzał na bramkę.
66' Rzut wolny dla Pogoni - świeżo wpuszczony Dąbrowski uderzył głową, ale tuż obok bramki.
65' Podwójna zmiana w drużynie Pogoni.
Za Maksymiliana Rogalskiego wchodzi Herve Tchami, a za Przemka Pietruszkę Maciej Dąbrowski.
Chyba przechodzimy na grę trójka obrońców.
63' Aka... w mur...
63' Rzut wony dla Pogoni.
59' Z trybun na łuku poleciały serpentyny i konfetti.
58' Rzut rożny dla Pogoni.
54' Rzut rożny po akcji Takuji Murayamy.
53' Janukiewicz pewnie łapie piłkę.
52' Rzut rożny dla gości.
48' Strzał Robaka... celnie, ale za słabo by zaskoczyć Gliwę.
47' Żółta kartka dla Jakuba Bąka.
46' Zmiana w drużynie gości - Adrian Błąd zmienia Jiriego Bilka.
46' Rozpoczęła się druga połowa.
Portowcy szybko zdobyli bramkę, jednak później nie poszli za ciosem. Grali sennie i rzadko zagrażali bramce gości. Zemściło to się tuż przed przerwą, gdy Zagłębie strzałem z dystansu doprowadziło do wyrównania.
45' Koniec pierwszej połowy.
43' GOL !Goście wyrównali. Aleksander Kwiek zdecydował się na strzał z 30 metrów i zaskoczył tym Radka Janukiewicza.
40' Dziwna decyzja sędziego - rzut wolny dla gości tuż przed linią końcową.
33' Rzut wolny dla Pogoni - znów Bartosz Ława. Strzelił tuż przy słupku, ale Gliwa była na posterunku.
32' Żółta kartka dla Pawła Oleksego.
30' Rogalski z wolnego... wysoko ponad płotem za bramką gości.
26' Rzut wolny dla Pogoni. Aka ustawia piłkę, ale uderzał Bartosz Ława. Kapitan Portowców przerzucił piłkę ponad murem... i niestety futbolówka minimalnie minęła bramkę gości.
23' I drugi korner, ale bez zagrożenia dla bramki Gliwy.
22' Rzut rożny dla Pogoni.
15' Strzał Rogalskiego z dystansu... trochę ponad bramką.
11' Na młynie gigantyczna sektorówka w granatowo-borodowych barwach i złotym 1948.
4' GOL !Piękna akcja Pogoni. Z prawej strony Bartek Ława świetnie podał na nos Marcinowi Robakowi. Napastnik Pogoni musiał tylko dostawić nogę by pokonać bramkarza gości.
1' Rozpoczęli Portowcy.