Sędziował: Szymon Marciniak (Płock)
Widzów: 4125

Fotorelacja:   Zdjęć: 40     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 22     autor: Cob

90' Koniec. Pogoń przegrywa piąty mecz w grupie mistrzowskiej. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do Wrocławia, skąd będziemy nadawać w niedzielę.
90' Prostopadłe podanie Frączczaka do Zwolińskiego. Ten jednak zamiast strzelać padł w polu karnym.
90' KUN! Ewidentnie najjaśniejsza postać drugiej połowy. Jego strzał z trudem odbija Drągowski.
90' Doliczone dwie minuty.
88' Nic się nie dzieje. Piłkarze chcą już tylko dociągnąć do ostatniej minuty.
80' GOL. Mnóstwo miejsca miał Dzalamidze na lewej stronie. Idealnie obsłużył Świderskiego, a ten głową pakuje piłkę do bramki.
75' Zmiana w Jagiellonii. Świderski in, Romanchuk out.
74' Pogoń znów w natarciu! Uderzenie Zwolińskiego zablokowane, poprawa Aki nad bramką. W przewie nie sądziłem, że to powiem, ale... tutaj naprawdę jest szansa na punkty!
70' GOOOOOOOOOOOL!!! Idealna wrzutka Frączczaka z prawej strony boiska i Dominik Kun głową pakuje piłkę do bramki.
69' Strata Nunesa na wysokości połowy boiska i szansa na kontrę! Gajos jednak zamiast rozprowadzić atak, zdecydował się na strzał z... 50? 60 metrów? Kudła totalnie zaskoczony, ale piłka mija bramkę.
67' Znów zagrożenie pod polem karnym Pogoni po stałym fragmencie. Tym razem zamykał Romanchuk, ale minimalnie obok słupka.
64' Przycisnęła Pogoń. Aktywny Frączczak, aktywny Danielak. Tylko gdzie jest Zwoliński?
59' Tymiński wszedł i już zapisał na swoim koncie celny strzał. Kąśliwe uderzenie gracza Jagiellonii broni pewnie Kudła.
58' Druga zmiana w Jagiellonii. Mackiewicz opuszcza boisko, w jego miejsce Łukasz Tymiński.
56' Ładnie na prawej Danielak. Ostra wrzutka do Frączczaka, a ten z woleja uderzył na bramkę. Uderzenie jednak zablokowane przez obrońców gości. Portowcy sygnalizują zagranie ręką, ale sędzia pozostaje niewzruszony.
54' Pogoń aktywniejsza w drugiej połowie. Widać, że najsłabsze ogniwa już na ławce.
51' Dobry wrzut z autu do Kuna! Pomocnik Pogoni sam na sam z Drągowskim, ale kąt zbyt ostry. Pewnie broni goalkeeper gości.
49' Żółta kartka dla Golli za taktyczny faul.
48' Pazdan opuszcza boisko, w jego miejsce Pawlik. Zmiana wymuszona urazem doświadczonego stopera.
47' Mackiewicz ładnie znalazł się na prawej stronie, ale skiskował i wybił piłkę za boisko.
46' Zaczynamy drugą połowę.
Podwójna zmiana w Pogoni. Boisko opuszczają Obst i Wojtkowski, a w ich miejsce Danielak i Akahoshi.
45' Koniec. Żenująca postawa Pogoni.
45' Minuta doliczona.
40' 40 minut - tyle wytrzymał Czesław Michniewicz. Boisko opuszcza (i prawdopodobnie też Pogoń) Vladimirs Kamess, a w jego miejsce pojawia się Dominik Kun.
37' GOL. Gajos miał autostradę przed pole karne Pogoni. Huknął z szesnastego metra, ale Kudła sparował piłkę na poprzeczkę. Tylko co z tego, skoro z bliska dobił ją Tuszyński.
35' Frączczak! Ależ petarda pomocnika Pogoni z 16 metrów. Szkoda, że zablokowany. Poprawił jeszcze Obst, ale nad poprzeczką.
27' Parafrazując Jana Tomaszewskiego "Kamessa trzeba wypie... dyscyplinarnie". Dlaczego? "Bo jest słaby" - powiedziałby Przemysław Cecherz.
22' GOL. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę Tarasovsa, a ten bez problemu pokonuje Kudłę. Bramkarz Pogoni nawet nie drgnął. A mógł.
21' Kibice Jagiellonii rozpoczęli doping. Przy braku młyna zdecydowanie dominują na trybunach.
18' Podanie do Nunesa. Ten jednak nie zauważył piłki, bo w tym czasie poprawiał but.
15' Komedia. Piłka do Gajosa, ten nieczysto trafia piłkę i zamiast ładnego strzału posyła świece. Piłka zamiast wyjść za boisko... trafiła w poprzeczkę. Kudła był w szoku.
12' Taniec z Kamessem dzisiaj na boisku. Łotysz zrobił efektowny piruet, ale w tanecznym szale stracił piłkę.
8' Ładnie poklepali goście. Przedarli się prawą stroną, piłka do Gajosa, a ten precyzyjnie uderzył po długim rogu. Efektownie broni jednak Kudła.
3' Kiwka Wojtkowskiego, zgubił dwóch obrońców i odegrał do Kamessa. Ten wrzucił piłkę w pole karne, ale wybił ją Pazdan.
2' Pierwsza akcja Pogoni. Słabo jednak zachował się Kamess.
1' Ruszamy. Zaczyna Pogoń!
Pogoń po raz kolejny w eksperymentalnym składzie. Od pierwszej minuty dziś Kamess, Wojtkowski i absolutny debiutant - Robert Obst.

Witamy z Twardowskiego! Za 20 minut ostatni mecz tego sezonu w Szczecinie - Pogoń vs. Jagiellonia