Buksa (15) 1-0
  1-1 Zwoliński (23)

Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Widzów: 11173

90' Koniec meczu. Pogoń remisuje z Lechią 1:1.
90' Murayama do Murawskiego, ale ten wzięty w kleszcze przez dwóch obrońców.
90' Sędzia dolicza 5 minut. Walczyć Pogoń!
89' Żółta kartka dla Janickiego.
87' Matras z dystansu! Ależ uderzenie. Szkoda, że obok słupka.
86' Fojut pozazdrościł Czerwińskiemu i też chciał oddać strzał po rzucie rożnym. Efekt nie tak dobry, ale też było groźne.
83' Danielak out, Obst in.
81' Mak stracił piłkę we własnym polu karnym. Szkoda, że nie potrafiliśmy tego wykorzystać.
77' Mało konstruktywnego grania w ostatnich minutach. Kartki, zmiany. A na boisku nuda.
75' Żółta kartka dla Wiśniewskiego. Faulowany Muraś.
74' Przybecki naprawdę jest tak słaby, że nie jest alternatywą dla bezradnego Danielaka?
73' Schodzi też Małecki, w jego miejsce Murayama.
71' Wreszcie zmiana w Pogoni. Za Lewandowskiego wchodzi Kun.
70' Ostatnia zmiana w Lechii. Makuszewskiego zastępuje Michał Mak.
67' Żółtą kartkę otrzymuje Maloca. Brzydki faul na Małeckim.
66' Panie trenerze, może coś zmienimy?
63' GOOOO... nie ma. Piłka zatrzepotała w siatce po strzale Lewandowskiego, ale sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej.
60' Za nami kwadrans drugiej połowy. Na razie gra bardzo rwana. Oprócz główki Czerwińskiego ciężko wskazać klarowną okazję do zdobycia bramki.
59' Zmiana w Lechii. Niespodziewanie schodzi Mila, w jego miejsce Wiśniewski.
58' Janicki po dośrodkowaniu Mili z rzutu wolnego. Na szczęście ponad bramką.
57' Żółta kartka dla Matrasa za faul na Makuszewskim.
54' Danielak... Świetne podanie od Frączczaka, ale akcja zmarnowana przez 23-latka.
49' Czerwiński! Cóż to by było za debiutanckie trafienie. Świetne dośrodkowanie od Nunesa, ale piłka minimalnie mija prawy słupek.
46' Ruszamy z drugą połową. Oba zespoły bez zmian.
Wnioski po pierwszej połowie?
Solidni Czerwiński i Fojut, aktywny w przodzie Frączczak, bezbłędny Matras. Zwoliński i Małecki robią swoje. Lewandowski i Danielak pierwsi do zmiany.
45' Przerwa. Wracamy za 15 minut!
45' Nazario z dystansu, ale obok słupka.
45' Doliczone dwie minuty.
44' Świetny przerzut Małeckiego do Zwolińskiego, ale w to wszystko wplątał się Danielak. Skończyło się tylko rzutem rożnym.
43' To powinno być 1:2! Odbiór Małeckiego, genialne prostopadłe podanie do Zwolińskiego na wolne pole, ale napastnik Pogoni przenosi piłkę nad poprzeczką.
40' Żółta kartka dla Nazario za faul na Murawskim.
38' Bomba Małeckiego z dystansu, ale wprost w rękawice Maricia.
37' Vranjes! Było groźnie przez chwilę, ale uderzenie Bośniaka z woleja broni Kudła.
36' Mila dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale wszystko wyjaśnia Mila.
35' Bardzo słaby dzisiaj Murawski. Zawalił przy bramce, w innych sytuacjach też bardzo niepewny.
32' Zmiana w Lechii. Za strzelca bramki Buksę wchodzi Kuświk.
29' Wrzutka Makuszewskiego i piłka w rękach Kudły.
27' Frączczak! Przebudzili się Portowcy. Pachnie drugą bramką dla Pogoni.
25' Żółtą kartką ukarany Czerwiński.
23' Strzał Zwolaka z 16 metrów, piłka odbita od jednego z obrońców Lechii i cudem wpada do bramki. 1:1!
23' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ZWOLIŃSKI
19' Frączczak! Dobre uderzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale wprost w Maricia.
18' Już nam się Patryk pokazał! Świetny rajd lewą stroną, znakomity drybling i groźny strzał! Piłkę odbija jednak bramkarz Lechii.
17' Małecki miał dzisiaj piłkę przy nodze?
15' GOL. Strata Murawskiego, odbiór Borysiuka, prostopadłe podanie do Buksy, a ten pakuje piłkę do siatki
11' Indywidualny rajd Frączczaka i strzał z 25 metrów. Niestety bardzo niecelnie. Szkoda, że tego nie rozegrał, bo miał kolegów na dobrych pozycjach.
9' Lepsza Lechia w pierwszych minutach. Aktywniejsza, agresywniejsza. Nasi popełniają zbyt wiele błędów.
4' Gorąco w polu karnym Pogoni! Szybka wymiana piłki zakończona podaniem do Nazario. W sytuacji sam na sam z Brazylijczykiem lepszy jednak Kudła.
2' Wawrzyniak w pole karne, ale pewnie główkuje Fojut.
1' Jedziemy! Tylko zwycięstwo!
Zanim jednak pierwszy gwizdek - minuta ciszy ku czci byłego zawodnika Lechii - Macieja Kozaka.

Sebastian Mila wygrał losowanie. Mecz rozpoczną więc Portowcy!

Oba zespoły już po rozgrzewce. Za chwilę zaczynamy!

Piłkarze Lechii do tego spotkania przystępuje po dwóch porażkach z Cracovią i Lechem. Podopieczni Czesława Michniewicza natomiast w tym sezonie jeszcze bez porażki.