Trytko (39) 1-1

Sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Widzów:
     Minutówka:

90' Koniec. Piąty remis Pogoni w tym sezonie.
90' Chaos. Nic z tego nie będzie
90' Doliczone trzy minuty
88' Dwaliszwili trafia w słupek! Ależ to mógł być debiut!
86' Żółta kartka dla Przybyły
85' Dużo chaosu na boisku. Oba zespoły próbują, ale niewiele z tego wynika.
78' Zmiana w Koronie. Sobolewski za Zająca.
77' Lado z Murayamą rozmontowali defensywę Korony. Zwoliński nie zdołał jednak dojść do dośrodkowania Japończyka
75' Ostatnia zmiana - Obst za Matrasa.
73' Pograli teraz ładnie Portowcy. Dośrodkowanie Nunesa jednak zablokowane.
71' Soczyste uderzenie Frączczaka z dystansu na raty broni Małkowski!
68' Absolutny debiutant! Lado za Przybeckiego.
66' Koniec bezradności, wchodzi Dwaliszwili!
65' Zmiana także w Pogoni. Za Małeckiego wchodzi Murayama.
62' Zmiana w Koronie. Aankour zastępuje Cebulę
61' Atomowe uderzenie Grzelaka! Kudła końcami palców przenosi piłkę nad poprzeczką.
59' Aka miał dużo miejsca, żeby ułożyć sobie piłkę do strzału. Zamiast bomby z dystansu wyszedł jednak balon w trybuny.
55' Wreszcie przebudziła się Pogoń. Akahoshi technicznie próbował umieścić piłkę w okienku. Uderzył minimalnie nad poprzeczką.
54' Zmiana w Koronie. Trytko opuszcza boisko, w jego miejsce Przybyła.
47' Matras próbował z dystansu. Strzał jednak zablokowany i piłka w rękach Małkowskiego.
46' Wracamy do gry! Walczysz Pogoń, walczysz!
45' Przerwa.
45' Doliczona minuta
45' Świetna piłka od Małeckiego do Zwolińskiego. Ten wziął na plecy obrońce, obrócił się z piłką i... podał piłkę Małkowskiemu.
43' Dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego i Krzysztof Kiercz bliski zdobycia drugiej bramki dla gospodarzy. Kudła jednak łapie piłkę na linii bramkowej.
40' Z trybun wyglądało, jakby Frączczak cofnął nogę. Potwierdzają to nasi koledzy, którzy mecz oglądają w TV. Sędzia Złotek znów się nie popisał.
39' 1:1. Kudła bez szans.
39' Trytko kontra Kudła...
38' Rzut karny dla Korony. Frączczak faulował Zająca.
33' Z dystansu huknął tym razem Matras. Piłka po nodze defensorów Korony wychodzi poza boisko. Mamy rzut rożny.
32' Gorąco! Atomowe uderzenie Sierpiny z dystansu końcami palców na słupek sparował Kudła. Wróciliśmy z dalekiej podróży.
30' Doliczone trzy minuty
30' Pół godziny za nami. Portowcy piłkarsko lepsi od gospodarzy, co przypieczętowali bramką. Ale na łatwą przeprawę nie ma co liczyć.
30' Nieporozumienie w defensywie i gorąco pod bramką Pogoni. Na szczęście strzał gospodarzy udało się zablokować. Minusy za tę akcję dla Nunesa i Czerwińskiego.
26' Idziemy za ciosem! Przybecki do Małeckiego, ten wpada w pole karne i uderza na bramkę. Niestety - strzał zablokowany.
23' Idealnie dośrodkowanie Murawskiego z rzutu wolnego i Matras pewnie kieruje piłkę do bramki! 0:1!
23' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! MATEUSZ MATRAS!
19' Rzut rożny dla Pogoni. Po dośrodkowaniu Murawskiego piłka jednak pewnie wybita przez gospodarzy.
13' Uff, było gorąco. Sierpina ograł Frączczaka i wrzucił miękką piłkę w pole karne. Na szczęście była nie tylko poza zasięgiem Kudły, ale również napastników Korony.
10' Muraś ładnie przejął piłkę w środku pola. Tylko dlaczego strzelał?!
9' Nunes objechany przez Zająca. Na szczęście wszystko wyjaśnił Czerwiński
6' Pierwsza okazja także dla Korony. Strzał Fertovsa z dystansu minimalnie obok słupka.
2' Pierwsza akcja Pogoni. Lewą stroną poszedł Małecki, ale jego dośrodkowanie złapał Małkowski.
1' Poszli!
0'
0'
0'
0'
Przed meczem:
Wszystko gotowe. Piłkarze wychodzą na murawę!

Przypominamy, że Dumę Pomorza z ławki rezerwowych prowadzi dzisiaj Marcin Węglewski. Trener Michniewicz na trybunach.

Od meczu 20 minut, a na stadionie Korony póki co pusto. A zapowiadało się ok. 8 tys. kibiców.

Trwa intensywna rozgrzewka obu zespołów.

Ekipa Wyjazdowa pojawia się na sektorze gości. Będzie konkret!

Portowcy już na murawie. Zdjęcia z Kielc na naszym fanpage na Facebooku!

Czesław Michniewicz zaskoczył! Od pierwszej minuty na środku obrony zagra Sebastian Murawski. Przed nimi Mateusz Matras, a na bokach pomocy duet Przybecki - Małecki.

Rezerwowi:
Korona:
Trela, Załęcki, Aankoru, Kobryń, Sobolewski, Laskowski, Przybyła
Pogoń: Słowik, Rudol, Obst, Lewandowski, Murayama, Danielak, Dwaliszwili

Piłkarze Korony już po zapoznaniu z murawą. Za chwilę powinni pojawić się Portowcy.

Witamy z Kolporter Areny! Oprócz stewardów jesteśmy pierwszymi osobami na stadionie. Składów nie ma, ludzi nie ma, ale atmosfera już jest! Niecałe dwie godziny do meczu!