0-1 Murawski (7)
Ł. Piątek (55) 1-1

Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Widzów: 5275

90' Koniec. Jeden punkt wraca do Szczecina.
90' Piłka w siatce Pogoni, ale nie ma gola! Sędzia dopatrzył się faulu. Wcześniej Czerwiński wybił piłkę z linii bramkowej. Cuda się dzieją!
90' Zaczynamy grać na czas. Trzech punktów dzisiaj nie będzie.
90' Doliczone 3 minuty.
89' Zmiana w Zagłębiu. Rakowski za Starzyńskiego.
88' Żółta dla Tosika za taktyczny faul.
86' Kolejna setka - tym razem Przybeckiego. Po idealnym podaniu od Zwolińskiego miał przed sobą tylko Polacka, ale uderzył w boczą siatkę.
85' Co teraz zrobił Murawski! Świetnie odebrał piłkę obrońcy gospodarzy i razem z Przybeckim ruszył na bramkę. Zamiast podać na pustą bramkę albo posłać piłkę do siatki - oddał ją wracającemu obrońcy Zagłębia.
84' Dośrodkowanie z rzutu wolnego przedłuża jeden z obrońców Zagłębia. Znów świetna interwencja Kudły.
81' Leży na boisku Sebastian Murawski. Konieczna jest pomoc medyczna.
80' Druga zmiana w Pogoni. Dwaliszwili out, Przybecki in.
79' Miłosz Przybcki gotowy do wejścia na boisko. Szykuje się powrót na lubiński stadion.
74' Starzyński huknął z dystansu! Szczęśliwie Kudła na rzut rożny.
73' Papadopulos zmienia Krzysztofa Piątka.
70' Żółta kartka dla Krzysztofa Piątka.
64' Jest awizowana zmiana. Zwoliński za Gyurcso.
61' Zwolak wraca z rozgrzewki. Zaraz wejdzie na boisko.
60' Instynktowe uderzenie Tosika z ostrego kąta. Kapitalnie broni Kudła.
55' GOL. Kapitalna bomba z dystansu w wykonaniu Łukasza Piątka i piłka trzepocze w siatce Pogoni.
50' Zaczynamy zabawę. Oprawa Pogoni!
49' Żółta kartka dla Aki.
46' Zaczynamy drugą połowę.
46' Zmiana w zespole gospodarzy. Tosik zastępuje Kubickiego.
45' Przerwa
45' Janoszka mógł trafić bramkę do szatni. Na szczęście nie trafił w piłkę po dobrej wrzutce Starzyńskiego.
40' Kopia sytuacji bramkowej Pogoni. Wrzutka z prawej strony, szczupakiem kontruje Woźniak. Jakim cudem to nie wpadło?
38' Gyurcso! Znowu szybka akcja Pogoni zakończona strzałem Węgra. Będzie rzut rożny.
36' Ależ przymierzył Nunes! Bomba z 25 metrów i piłka ociera się o poprzeczkę!
31' Szybka kontra Pogoni. Piłka przeszła jak po sznurku przez 5-6 piłkarzy po czym dotarła do Gyurcso. Ten zszedł do środka i uderzył na bramkę, ale zbyt lekko by pokonać Polacka.
30' Wrzutka Łukasza Piątka do Woźniaka. Piłka przechodzi nad poprzeczką.
25' Zupełnie niepilnowany przed naszą bramką Janoszka! Instynktowna parada Kudły, który ratuje nas przed utratą bramki.
24' Starzyński z dystansu! Piłka skozłowała przed Kudłą, ale zdołał ją sparować na rzut rożny.
21' Od momentu strzelenia bramki Pogoń zepchnięta do defensywy. To się może źle skończyć.
20' To powinna być bramka dla Zagłębia! Długa piłka w pole karne do wychodzącego Krzysztofa Piątka, który jednak nie zdołał opanować piłki.
19' Długa piłka do Lado. Ten przyjmuje tyłem do bramki i świetnie odgrywa na wolne pole do Gyurcso. Ten jednak pospieszył się ze strzałem i zmarnował dobrze zapowiadającą się akcję.
15' Było groźnie pod naszą bramką. Wrzutka z lewej strony wprost na głowę Janoszki, który przenosi piłkę minimalnie nad poprzeczką. Piłka po drodze odbiła się jeszcze do Sebastiana Murawskiego - gospodarze zaczną z narożnika boiska.
9' Ruszył Gyurcso! Jednym zwodem zgubił dwóch obrońców, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i od bramki zaczną gospodarze.
7' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Idealna asysta Dwaliszwilego, szczupak Murawskiego i piłka ląduje w siatce!
6' Starzyński z 20 metrów, ale wprost w mur.
5' Faulowany Łukasz Piątek i przed szansą na bramkę z rzutu wolnego będzie teraz Zagłębie.
4' Dośrodkowanie w pole karne Pogoni, ale pewnie łapie piłkę Kudła.
3' GOOOOO, nie ma! Wszyscy widzieli piłkę w siatce po strzale Frączczaka, ale piłka przeleciała minimalnie obok słupka.
2' Nie minęła minuta, a Pogoń już przed szansą na bramkę. Rzut wolny z narożnika pola karnego.
1' Zaczynamy! Rusza Zagłębie.
"Gramy u siebie" - niesie się z sektora Pogoni.

Piłkarze już po rozgrzewce. Czekamy na początek meczu.