Sheridan (33) 1-0

Sędziował: Bartosz Frankowski
Widzów: 12100

90' Koniec.
90' Kończymy w dziesiątkę. Listkowski nie wróci już na boisko.
90' Leży na boisku Listkowski. Groźnie to wygląda.
90' Doliczone 4 minuty
89' Nerwowo na boisku. Znów walka i przepychanki. Żółte kartki dla Matrasa i Frankowskiego.
89' Ostry faul Nunesa. Obrońca Pogoni ukarany żółtą kartką.
88' Kitano za Deleva.
86' Fatalny mecz Fojuta. Kolejna strata mogła skończyć się bramką dla gospodarzy, ale Vassiljev przestrzelił.
84' Ekstazy na trybunach. Na boisko w miejsce Novikovasa pojawia się Vassiljev.
82' Strata Ciftciego, Sheridan objeżdża Fojuta, ale przegrywa walkę bark w bark z Drygasem.
80' Zmiana w Pogoni. Ciftci za Gyurcso.
79' Żółta kartka dla Tomasika.
78' Krótka sprzeczka między piłkarzami obu drużyn.
77' Żółta kartka dla Słowika.
77' Defensywa Pogoni znów ograna w dziecinny sposób. Sheridan świetnie znalazł Cernycha, ale świetnie interweniuje Słowik.
76' Od kilku minut widać przewagę Pogoni. Kelemen jednak nie został jeszcze zatrudniony.
70' Sheridan zgrywa głową do Romanczuka. Kapitan gospodarzy trafia jednak wprost w Słowika.
69' Zmiana w zespole gospodarzy. Frankowski za Chomczenowskiego.
68' Żółta kartka dla Niepsuja.
62' Odkupił swoje winy Słowik. Kapitalna parada bramkarza Pogoni, który zatrzymuje strzał Sheridana oddany z kilku metrów. Powinno być 2:0.
60' Zmiana. Listkowski za Korta.
56' Frączczak! Nie miał obok siebie żadnego rywala, ale nie potrafił skierować piłki w światło bramki.
55' Fojut! Świetny strzał głową obrońcy Pogoni, ale piłkę zdołał odbić Kelemen.
52' Zupełnie niepilnowany w polu karnym Runje zamyka akcję Jagiellonii. Słowik zabawił się w lotnika, ale na szczęście bez konsekwencji.
51' Żółta kartka dla Fojuta
50' Show Korta. Najpierw założył dziurę Cernychowi, a chwilę później próbował przewrotką wykończyć dośrodkowanie Deleva. Niestety - nieskutecznie.
48' Uderzenie Tomasika z rzutu wolnego mija bramkę Słowika.
46' Zaczynamy drugie 45 minut
Wracamy za 15 minut.
45' Żółta kartka dla Romanczuka.
44' Strzał Drygasa z dystansu. W bandy reklamowe.
38' Novikovas bliski podwyższenia prowadzenia. Bez problemu ograł defensywę Pogoni, ale posłał piłkę obok słupka.
33' GOL. Dośrodkowanie Cernycha z lewej strony boiska, zagubiony w bramce Słowik odprowadził piłkę wzrokiem, a Sheridan strzałem głową posłał ją do siatki.
30' Delev! Ładne uderzenie z rzutu wolnego minimalnie mija słupek bramki strzeżonej przez Kelemena.
29' Kibice Pogoni na swój sektor wchodzą dopiero w 30 minucie. Musieli zasmakować 'białostockiej gościnności' ze strony tych co zwykle.
26' Kapitalna akcja Pogoni! Kort wypuścił prostopadłym zagraniem Gyurcso. Ten wpadł w pole karne i w sytuacji sam na sam huknął wysoko nad poprzeczką.
23' Reprymenda od sędziego Frankowskiego dla Moskala i Probierza. Reakcja obu trenerów zbyt agresywna.
22' Gorąca wymiana zdań między dwoma szkoleniowcami i arbitrem technicznym. Na koniec Panowie podali sobie jednak rękę,
15' Kwadrans gry za nami. Na boisku nie dzieje się absolutnie nic. Na trybunach za to efektowna oprawa gospodarzy. Zdjęcie na naszym FB :)
1' Poszli! Od środka gospodarze
Oba zespoły na boisku. Szybka zmiana połów i zaczynamy.

Rezerwowi:
Jagiellonia:
Węglarz, Vassiljev, Burliga, Szymonowicz, Frankowski, Grzyb, Szymański
Pogoń: Kudła, Ciftci, Kitano, Listkowski, Matynia, Rudol, Tsintsadze

Witamy z Białegostoku. O 15:30 walcząca o mistrzostwo Jagiellonia podejmie Pogoń Szczecin.