www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
czwartek, 4 lipca 2019 r., godz: 08:46
Igor Łasicki zawodnikiem Pogoni Szczecin! Obrońca przechodzi do klubu z włoskiego SSC Napoli na zasadzie transferu definitywnego. Z Pogonią Szczecin związał się 3-letnią umową.
Przez ostatnie dwa lata 24-latek występował w płockiej Wiśle. Był podstawowym zawodnikiem „Nafciarzy”. Od 2012 roku urodzony w Wałbrzychu piłkarz jest związany z klubem z Neapolu. To z włoskiego giganta był wypożyczany najpierw do zespołów z włoskiej Serie B i C, potem do Wisły Płock. W przeszłości Łasicki występował w juniorskich reprezentacjach Polski. Z kadrą do lat 17 dotarł do półfinału Euro U17 w 2012 roku.
- Ten ruch zamyka temat środka defensywy na sezon 2019/2020. Trener Kosta Runjaic będzie miał do dyspozycji czterech graczy z doświadczeniem ligowym. Cieszymy się, że Igor wybrał naszą propozycję i że udało nam porozumieć się z Napoli. Muszę przyznać, że dopięcie tego ruchu nie należało do najłatwiejszychmówi Dariusz Adamczuk, szef pionu sportowego Dumy Pomorza.
Łasicki od kilku dni przebywa na zgrupowaniu w Gniewinie. Przed podpisaniem kontraktu przeszedł jeszcze w Szczecinie testy medyczne. W naszym klubie będzie występował z numerem 55.

     źródło:  Pogoń Szczecin SA      autor  jsBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności