www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
wtorek, 30 lipca 2019 r., godz: 17:41
Dzisiejsze badania wykazały, że pomocnik Pogoni Szczecin Kamil Drygas doznał zerwania więzadeł: krzyżowego i pobocznego w kolanie. Zawodnik jest już zdiagnozowany i czeka go operacja.
- Więzadło krzyżowe i poboczne są niestety zerwane - potwierdza klubowy lekarz Bartosz Paprota. - Kamila czeka zabieg. Będę go operował w najbliższy piątek.
Po operacji piłkarza czeka żmudna rehabilitacja przed powrotem do treningów i na boisko. - Przerwa naszego pomocnika może potrwać od około 6 do 8 miesięcy - mówi doktor. - To uraz podobny do tego, którego kilka lat temu doznał Hubert Matynia.
Pomocnik Pogoni Szczecin wystąpił w dwóch pierwszych meczach tego sezonu. Był wyróżniającym się piłkarzem zarówno w spotkaniu z Legią Warszawa, jak i z Arką Gdynia. Przez najbliższe miesiące drużyna będzie musiała radzić sobie bez pomocnika.

     źródło:  Pogoń Szczecin SA      autor  jsBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności